Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana

Dariet to, ko Jūs protat vislabāk, problēmas ar parādniekiem atstājiet mums! Mūsu pakalpojumi dod jums brīvību, izdevumu efektivitāti un lielisku klienta aprūpi.

Mums rūp – Sergel rūpējas par jums, jūsu klientiem un to parādiem.

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes maksājumu risinājumus uzņēmumiem Ziemeļvalstu un Baltijas valstu tirgos.

Jūs droši vien labāk veltītu vairāk laika un enerģijas sava biznesa attīstībai nekā dzītos pēc nenomaksātiem parādiem, vai ne?

Sergel var jums palīdzēt. Mūsu parādu piedziņas pakalpojums nodrošina, ka jūsu klientiem, kuri kavē maksājumus, būs jāsastopas ar gudrām, strauji pieaugošām un neatlaidīgām parādu atgūšanas novitātēm. Īpaši pielāgota parāda novērtēšanas funkcija un precīza uzskaites sistēma ir galvenie līdzekļi, kuri palīdz mums garantēt, ka parādi tiks nomaksāti.

Mums ir labi funkcionējoša dažādu parādu pārvaldīšanas koncepcija, sākot no banku un finansu sektoriem līdz telekompānijām un publiskajam sektoram. Mēs varam piedāvāt labi saskaņotu, elastīgu parādu piedziņas pakalpojumu arī tādās klientu-jūtīgās sfērās, kā elektroenerģijas un īres parādi.

Mēs rūpējamies par saviem klientiem, viņu naudas pieprasījumiem un viņu klientiem. Mūsu vērīgums un personīgā pieeja nodrošina, ka naudas pieprasījumi tiek apmaksāti un tiek uzturētas labas attiecības.